Вас вітає Катеринівський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) Катеринівської сільської ради Лозівського району Харківської області.
ДНЗ створено на підставі засідання правління колгоспу імені Орджонікідзе, 1964 році було видане рішення на початок будівництва дитячого садка для працівників колгоспу. В 1969 році введено в дію приміщення ясла-садка.
В цьому році Катеринівському дошкільному навчальному закладу виповнюється 47 років, але це сучасний дошкільний заклад, що дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного розвитку. Головна мета ДНЗ- виростити здорову, творчу інтелектуально розвинену дитину. Кожна дитина неповторна і унікальна. Дуже важливо в дошкільному дитинстві утверджувати і розвивати її самоцінність.
У дошкільному навчальному закладі гостинно запрошують дітей три вікові групи від трьох до шести років. ДНЗ одномовний заклад з українською мовою навчання та виховання.
На сьогоднішній день у закладі виховується 60 дітей дошкільного віку. Наповнюваність груп та дошкільного навчального закладу 100%.Це говорить про те, що ДНЗ користується попитом серед батьківської громадськості.
Колектив ДНЗ міцний ,сильний та згуртований. В нашому закладі працюють професіонали люди самовіддані та небайдужі до дитини.